245. Festmények és bútorok > Vándorló barátok, 1891

76. Blaskovits Ferenc (Bécs, 1859 - Tata, 1931)

Vándorló barátok, 1891

olaj, vászon

54*83 cm

j.j.l.: Blaskovits F. Tata 91(?)

sérült