245. Festmények és bútorok > "Touloni csónakok", 1957

105. Vén Emil (Fiume, 1902 - Budapest, 1984)

"Touloni csónakok", 1957

olaj, farost

61*86 cm

j.j.l.: Vén; ho. felirat