80. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)
"Tavasz" (Tavaszi birkaterelés),1910
olaj, vászon
50*65 cm
j.b.l.: Kézdi Kovács L. 1910; ho.: "Szerepelt 1910 Szegedi Kiállításon 17" etikett