245. Festmények és bútorok > Asszony a ház előtt,1964

109. Boross Géza (Rákospalota, 1908 - Budapest, 1971)

Asszony a ház előtt,1964

olaj, farost

40*51 cm

j.j.l.: Boross Géza 964