245. Festmények és bútorok > Hagymakupolák téli napsütésben

94. Szemenov, Borisz Mihajlovics (Leningrád,1927- ?)

Hagymakupolák téli napsütésben

olaj, vászon

51*71 cm

j.n. ho.: orosz nyelvű címke