245. Festmények és bútorok > "Reggel"

71. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)

"Reggel"

olaj, karton

22*26,5 cm

j.j.l. Szüle ho.: Szüle Péter Reggel

MNG 891/981