231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Zeller Mihály, Peleskei
Őszi erdő
1. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Rőzsehordó
2. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Őszi erdőrészlet
3. tétel
Németh Béla Bertalan
"Csacsik télen"
4. tétel
Németh Béla Bertalan
"Rákospalotai erdő"
5. tétel
Kézdi Kovács László
Erdőrészlet, 1907
6. tétel
K. Spányi Béla
Alkonyi erdő gólyával
7. tétel
Iványi - Grünwald Béla
"Vihar után"
8. tétel
Zeller Mihály, Peleskei
Őszi erdő patakkal
9. tétel
Jánosi jelzéssel, 20. sz. közepe
Lángoló ősz
10. tétel
Bogdánffy-Pauly Eric
Hegyvidéki táj
11. tétel
Német festő, 19. sz. eleje
Zarándok a folyóparton
12. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Vadász kutyák szarvassal
13. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Szikás táj pihenő vándorokkal
14. tétel
Hegyvidéki táj pásztorral
15. tétel
Kreyder A. jelzéssel, 19. sz. második fele
Folyóvölgy
16. tétel
Waagen, Adalbert
Kilátás a havas hegycsúcsokra
17. tétel
Lichtenthal jelzéssel
Vadászkutya, 1904
18. tétel
Vízparti részlet lovassal
19. tétel
Katona Nándor
Felvidéki falurészlet
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS