6. Patikaedény VÉDETT - NO EXPORT
m: 27 cm
Holics, 18. sz. első fele, ónmázas, festett fajansz, alján: "Jezsuita Patika Eger" és "1909 junius Pekár Imre" felirattal, jelezve az alján: "H", sérült