230. Ezüstök, ékszerek, fajanszok, üvegek, művészeti tárgyak, porcelánok és kerámiák
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
Edény
Kárpát-medence, Kr. e. 1500 körül, égetett agyag, kis sérüléssel
801. tétel
Edény
Kárpát-medence, Kr. e. 2000 körül, égetett agyag, hiányos
802. tétel
Füles edény
Kárpát-medence, 1200 körül, égetett, korongolt cserép
803. tétel
Kancsó
804. tétel
Edény
805. tétel
Bikonikus urna
Kárpát-medence (Dunántúl), Kr. e. 8 - 7. sz., mázas, égetett cserép, karcolt díszítéssel, sérült
806. tétel
Vizeskorsó
Kis-Ázsia, 13-14. sz., égetett cserép, restaurált
807. tétel
Tárolóedény
Daunia, Kr. e. 4-3. sz., festett, égetett cserép, hiányos
808. tétel
Füles edény
Daunia, Kr. e. 4-3. sz., festett, égetett cserép
809. tétel
Áldozati edény
Indus völgye, Kr. e. 400-300 körül, festett, égetett cserép, állatalakos díszítéssel
810. tétel
Dísztál
török (?), 19. sz. második fele, kalapált sárgaréz alapon filigrán díszítéssel, színes üvegpaszta berakással
811. tétel
Füles edény
Indus völgye, Kr. e. 6-4. sz., festett, égetett cserép
812. tétel
Váza
Délkelet-Ázsia, Kr. e 500 körül, égetett cserép, rovátkolt díszítéssel, sérült
813. tétel
Kancsó
Közel - Kelet, 19. sz., kalapált, domborított vörösréz, ónozással, kis sérüléssel
814. tétel
Dísztál
Irán, 19. sz., réz, trébelt, kalapált, állatalakos díszítéssel
815. tétel
Kancsó
Közel - Kelet, 19. sz., kalapált, domborított vörösréz, kis sérüléssel
816. tétel
Úti íróasztal
India, 20. sz. eleje, mahagóni, szalma és csont berakásokkal, kis sérülésekkel
817. tétel
Buddha
Burma, 19. sz. vége, bronz, talpán felirattal, sérült
818. tétel
Shakyamuni Buddha
Tibet, 18. sz., bronz, arca festett, fenéklemez hiányzik
819. tétel
Buddha
Japán, 19. sz. vége, mázas kőcserép, meditáló kéztartással, kis sérüléssel
820. tétel
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1179]
[1180-1199]
[1200-1219]
[1220-1239]
[1240-1259]
[1260-1279]
[1280-1299]
[1300-1318]
[1319-1338]
[1339-1358]
[1359-1377]
[1378-1397]
[1398-1416]
[1417-1505]
[1506-1525]
[1526-1545]
[1546-1565]
[1566-1585]
[1586-1605]
[1606-1625]
[1626-1645]
[1646-1665]
[1666-1685]
[1686-1705]
[1706-1725]
[1726-1746]
[1747-1766]
[1767-1786]
[1787-1806]
[1807-1826]
[1827-1846]
[1847-1866]
[1867-1886]
[1887-1906]
[1907-1926]
[1927-1930]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS