285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Dísztál

816. Dísztál

d: 49,5 cm

Itália, Cantagalli, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján: kakasos jellel, restaurált