285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Nyakék

1551. Nyakék

Bruttó: 12,4 g, h: 41 cm

Budapest, 1966 – 1999 közötti fémjel, 835 ezrelékes ezüst, mandula formájú, kék labradorit kővel és 4 – 4 db fehér szintetikus zafír kővel cca. 0,36 ct, 1 kő sérült, végkarika hiányzik