285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fedeles kupa

806. Fedeles kupa

m: 26 cm

német, 18. sz., ón, vésett díszítéssel és Hannes Weisbeker felirattal, jelzett az aljában és a fedél belsejében, sérült