285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csatajelenet

1463. .

Csatajelenet

398 g, 41,5*30,8 cm

magyar, 19. sz. közepe, antikolt ezüstlemez, domborított, poncolt csatajelenettel, kitámasztós sárgaréz keretben, helyenként aranyozás nyomaival, kis sérülésekkel