1463. .
Csatajelenet
398 g, 41,5*30,8 cm
magyar, 19. sz. közepe, antikolt ezüstlemez, domborított, poncolt csatajelenettel, kitámasztós sárgaréz keretben, helyenként aranyozás nyomaival, kis sérülésekkel