285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Falidísz

957. .

Falidísz

mázas kerámia

h: 29 cm

magyar, 20. sz. első fele, mázas kerámia, jelzett a hátoldalán: masszába nyomott Horváth S. keramikus, H. S.