285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Falidísz

959. .

Falidísz

mázas kerámia

h: 25,5 cm

magyar, 20. sz. első fele, mázas kerámia, jelzett a hátoldalán: masszába nyomott Komlós Made in Hungary