285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fedeles kupa

802. Fedeles kupa

m: 27 cm

osztrák, 19. sz. első fele, ón, vésett, poncolt díszítéssel, jelezve az alján és a fülben