818. Kacsa
m: 32 cm
holland, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: AK 1134, ho. címkén: Jászai Mari hagyatéka 87, a tulajdonos szóbeli közlése alapján egykor Gobbi Hilda színművész tulajdona, kis sérülésekkel