285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kacsa

818. Kacsa

m: 32 cm

holland, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: AK 1134, ho. címkén: Jászai Mari hagyatéka 87, a tulajdonos szóbeli közlése alapján egykor Gobbi Hilda színművész tulajdona, kis sérülésekkel