285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Elegáns hölgy

819. Elegáns hölgy

m: 16,5 cm

Nymphenburg, 20. sz. eleje, Franz Anton Bustelli modellje, fehér mázas porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott jellel és számozás