285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Vízparti jelenet

1056. .

Vízparti jelenet

670*790 mm

Kína, 19. sz. első fele, tus, színes tinta, papír, selyem, jelzés nélkül, hátoldalon két gyűjtői pecsét, sérült