273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-309]
Közép - európai festő, 19. sz. vége
Nepomuki Szent János (vázlat)
201. tétel
Osztrák festő, 18. sz. második fele
Szent József halála
202. tétel
Veronese, Paolo után, 1600 körül
Mars és Vénusz
203. tétel
Német festő, 18. sz. közepe
Piaci jelenet
204. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Mária
205. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
A passaui kegykép mása
206. tétel
Német festő, 19. sz.
Az utolsó vacsora
207. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Madonna
208. tétel
Közép - európai festő
Hitetlen Tamás
209. tétel
Német festő, 19. sz. második fele
Főkötős hölgy portréja
210. tétel
Éder Gyula
Éder Ödön portréja, 1907
211. tétel
Zilzer Antal
Idős hölgy portréja
212. tétel
Gyurkovics Károly
Óraláncos férfi, 1840
213. tétel
Wéber Henrik (Pest, 1816 - Pest, 1866) -nek tulajdonítva
Férfi portré
214. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Deák Ferenc portréja
215. tétel
Kovács János, id.
Hölgy gyöngysorral
216. tétel
Barabás Miklós
Elegáns hölgy portréja
217. tétel
Köhler, Chistian (Werben, 1809 - Montpelner, 1860) után Felsing, Jacob
A költészet múzsája
218. tétel
Ladányi Imre
Kalapos leány, 1934
219. tétel
Ázsia, 1589
220. tétel
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-309]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS