273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-309]
Magyar festő
Kalapos hölgy, 1936
241. tétel
Magyar festő, 1930 körül
Hölgy estélyiben
242. tétel
Berkes Antal
Parkrészlet
243. tétel
Alföldy jelzéssel
Hazafelé, 1925
244. tétel
Widder Félix
Patak az erdőben, 1931
245. tétel
Hagyik István
Egy kis pihenő
246. tétel
Rónai Géza
Télutó
247. tétel
Rónai Géza
Ligetes táj, 1928
248. tétel
Vangor jelzéssel, 20. sz. eleje
Juhász
249. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Délidőben
250. tétel
Prohászka István
Családi idill
251. tétel
Bruck Lajos
"Siófoki asszonyok"
252. tétel
Merényi R. jelzéssel, 20. sz. közepe
Csendélet körtékkel
253. tétel
Sarkantyú Simon
"Csendélet fehérben"
254. tétel
Schéner Mihály
Íriszes csendélet
255. tétel
Hevesi Margit, Ehrenhaftné
Csendélet narancsokkal
256. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Asztali csendélet (ho. Virágcsendélet)
257. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csendélet retekkel
258. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Asztali csendélet kuglóffal
259. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Fiatal lány arcképe
260. tétel
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-309]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS