273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-309]
Magyar festő, 20. sz. közepe
Férfiportré
261. tétel
Brokés Ágnes
Csendélet naspolyával
262. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Anya gyermekével
263. tétel
Áron Nagy Lajos
Nő kosárral
264. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Két akt
265. tétel
Magyar festő
Gondolkodó, 1948
266. tétel
Poll Hugó
Vöröshajú lány rózsákkal
267. tétel
Országh Imre Ferenc
Domboldal, 1924
268. tétel
Gellértné jelzéssel, 20. sz. eleje
Csendélet tulipánokkal
269. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szakállas férfi portréja
270. tétel
Daday Ernő
Bálint Zoltán (Zolti bácsi) arcképe, 1914
271. tétel
Fodorné Herman Wolfin jelzéssel
Kisfiú karszékben, 1898
272. tétel
Wegmayer, S. jelzéssel, 20. sz. vége
Virágcsendélet
273. tétel
Német festő, 19. sz. közepe
Női portré
274. tétel
Mányai József
Merengés
275. tétel
Farkasházy Miklós
Domboldal
276. tétel
Chirico, Giorgio de
A tenger lovai
277. tétel
Vízparti táj alakokkal
278. tétel
Rónai Géza
Téli táj, 1935
279. tétel
Ruttka Ferenc
"Kecskemét 2 km"
280. tétel
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-309]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS