Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > A költészet múzsája

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

218. Köhler, Chistian (Werben, 1809 - Montpelner, 1860) után Felsing, Jacob (Darmstadt, 1802 - Darmstadt, 1860)

A költészet múzsája

rézmetszet, papír

400*297 mm

j.j.l.: J. Felsing sculp; j.b.l.: Ch. Köhler pinx

Vételi megbízás (PDF)