Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Nepomuki Szent János (vázlat)

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

201. Közép - európai festő, 19. sz. vége

Nepomuki Szent János (vázlat)

olaj, vászon kartonra ragasztva

55*37 cm

Vételi megbízás (PDF)