Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Deák Ferenc portréja

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

215. Magyar festő, 19. sz. közepe

Deák Ferenc portréja

olaj, vászon

40*32 cm

Vételi megbízás (PDF)