Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Idős hölgy portréja

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

212. Zilzer Antal (Pest, 1860 - Budapest, 1921)

Idős hölgy portréja

olaj, vászon

80*63,5 cm

j.j.l.: Zilzer Antal, aragott, aranyozott florentin keretben, sérült

Vételi megbízás (PDF)