Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Az utolsó vacsora

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

207. Német festő, 19. sz.

Az utolsó vacsora

olaj, vászon

29,5*24 cm

j.n. sérült

Vételi megbízás (PDF)