Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > A passaui kegykép mása

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

206. Osztrák festő, 19. sz. közepe

A passaui kegykép mása

olaj, fémlemez

63*47 cm

Vételi megbízás (PDF)