Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Főkötős hölgy portréja

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

210. Német festő, 19. sz. második fele

Főkötős hölgy portréja

olaj, vászon

58*46,5 cm

Vételi megbízás (PDF)