Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Óraláncos férfi, 1840

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

213. Gyurkovics Károly (Pest, 1810 - Budapest, 1872)

Óraláncos férfi, 1840

olaj, vászon

90*72 cm

j.b.l.: C. Gyurkovits pinx 1840.

Vételi megbízás (PDF)