Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Éder Ödön portréja, 1907

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

211. Éder Gyula (Kassa, 1875 - Budapest, 1945)

Éder Ödön portréja, 1907

olaj, vászon

56*46 cm

j.j.l.: Éder Gy. 1907,, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)