240. 19-20. századi festmények és bútorok
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
Neogrády Antal
Kisasszony a mezőn
1. tétel
Kézdi Kovács László
Séta a tengerparton
2. tétel
Neogrády László
Patakparton
3. tétel
Mattioni Eszter, Hollósné
"Patak"
4. tétel
Major Jenő, Maróthi
Havas táj boglyákkal
5. tétel
Guzsik Ödön
Kilátás a Margit hídra
6. tétel
Frecskay Endre
Vitorlások, 1912
7. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Mediterrán öböl
8. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Gomolygó felhők
9. tétel
Osztrák festő
Pihenő pásztorok, 1867
10. tétel
Kézdi Kovács László
Téli erdő
11. tétel
Zádor István
Szolnoki parkrészlet, 1935
12. tétel
Szüle Péter
Borozgató legény
13. tétel
Pap Domonkos
Virágcsendélet almákkal
14. tétel
Bognár jelzéssel
Csendélet almákkal, 1913
15. tétel
Bükkerti Mariska, Gémes Gindert Péterné
Cseresznyés csendélet, 1915
16. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
"Vendégek"
17. tétel
Szüle Péter
Leány korsóval
18. tétel
Dienes János
Asztali csendélet almákkal
19. tétel
Mácsai István
Asztali csendélet üvegkancsóval, 1996
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS