240. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
Magyar festő, 19. sz. közepe
Férfi portré
41. tétel
Német festő, 18. sz.
Nemesúr portréja
42. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Katonatiszt portréja
43. tétel
Moretti jelzéssel
Délutáni tere-fere, 1894
44. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
A levél
45. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
A kis kolduslány
46. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Hölgy gyöngysorral
47. tétel
Landau Alajos
Férfi portré
48. tétel
Magyar rajzoló, 19. sz. vége
Horgászok a vízparton
49. tétel
Reinhold, Karl
Alpesi tó partján
50. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Férfi portré
51. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Ifjú portréja
52. tétel
Herman Lipót
Ligetes táj fürdőzőkkel
53. tétel
Tihanyi János Lajos
Rőzsegyűjtők
54. tétel
Károly Andor
Falurészlet
55. tétel
Herman Lipót
Aktok a vízparton
56. tétel
Pállya Celesztin
Falu széle
57. tétel
Neogrády Antal
Parasztház a domboldalon
58. tétel
Guzsik Ödön
Árnyas kapubejáró
59. tétel
Brenner Nándor, Vydai
Lányok a virágzó fa alatt
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS