240. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
Heyer Artúr
Vadászó cica
61. tétel
Hatvany Ferenc, báró
Parkrészlet
62. tétel
Molnár C. Pál
Fürdő után, 1964
63. tétel
Fried Pál
Szőke leány portréja
64. tétel
Barta J. jelzéssel, 20. sz. első fele
Enteriőr
65. tétel
Molnár C. Pál
Mediterrán táj szerzetessel
66. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Piccolón játszó fiú
67. tétel
Szabó Vladimir
Fejkendős asszony
68. tétel
Miháltz Pál
"Ráckevei torony", 1974
69. tétel
Diener Dénes Rudolf
Utcarészlet
70. tétel
Holló László
"Tiszadobi szekér", 1970
71. tétel
Holló László
Pihenők, 1945
72. tétel
Kurucz D. István
Lovak a pusztában, 1973
73. tétel
Boldizsár István
Falusi utca, 1970
74. tétel
Holló László
Falurészlet, 1972
75. tétel
Boldizsár István
Falusi udvar kacsákkal, 1977
76. tétel
Mihalovits Miklós
Álló akt
77. tétel
Páldy Zoltán
Nő virággal
78. tétel
Eisenhut Ferenc
Fekvő akt, 1855
79. tétel
Márk Lajos
Hölgy enteriőrben
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS