240. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
Geiger Richárd
Cigánylány
81. tétel
Benczúr Gyula után, 20. sz. első fele
XV. Lajos és Madame Dubarry
82. tétel
Koszkol Jenő
Szobabelső Buddha szoborral
83. tétel
Koszkol Jenő
Enteriőr
84. tétel
Olasz festő, 1900 körül
A Spanyol lépcső Rómában
85. tétel
Mendlik Oszkár
Kikötőváros
86. tétel
Knopp Imre
Bárkában
87. tétel
Kokas Ignác
Sziklás tengerpart, 1962
88. tétel
Pádly Aladár
Samarkandi utcarészlet
89. tétel
Koszkol Jenő
Bárkák
90. tétel
Halvax Gyula
Balatoni halászok
91. tétel
Kisgyörgy Miklós
"Pesti Dunapart", 1957
92. tétel
Neogrády Antal
Pihenő legény
93. tétel
Zorkóczy Gyula
Nyári udvar
94. tétel
Pállya Celesztin
Lovaskordé
95. tétel
Kézdi Kovács László
Folyópart
96. tétel
Sashegyi Kálmán, Vodicai
Mocsaras táj gólyákkal
97. tétel
Edvi - Illés Aladár
Alföldi táj
98. tétel
Rónai Géza
"Ponty utca"
99. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Csikós, 1939
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS