240. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
Gimes Lajos
Holland városka
101. tétel
Bruck Lajos
Birkapásztorlány
102. tétel
Pintér jelzéssel, 20. sz. második fele
Lány bakelit lemezzel
103. tétel
Balogh Ervin
"Eszpresszóban", 1957
104. tétel
Fried Pál
Cowboy
105. tétel
Lipták Pál
Lovasok
106. tétel
Pállya Celesztin
Dunakeszi látképe
107. tétel
Zemplényi Magda
Utcarészlet
108. tétel
Rozs János
Bajai halászbárkák
109. tétel
O. J. monogrammal, 1900 körül
Vízparti részlet
110. tétel
Rozs János
Vízhordó
111. tétel
Faragó F. jelzéssel, 20. sz. első fele
Őszi táj
112. tétel
Schéner Mihály
Asztali csendélet
113. tétel
Bornemisza László
"Porvoo IV"
114. tétel
Náray Aurél
Ivóban
115. tétel
Lakatos Artúr
Soproni részlet, 1949
116. tétel
Schéner Mihály
Cannes, 1997
117. tétel
Schéner Mihály
Kikötő
118. tétel
Pleidell János
"Karnevál" (Busójárás), 1965
119. tétel
Pleidell János
Gellérthegy, 1953
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS