240. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
Pleidell János
Aratás, 1940
121. tétel
Altorjai Sándor
A Csobánc hegy látképe
122. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Gomolygó felhők
123. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Dombos táj, 1967
124. tétel
Ridovics László
Falurészlet, 1973
125. tétel
Ridovics László
Téli táj, 1973
126. tétel
Illencz Lipót
Müncheni részlet
127. tétel
Rippl - Rónai József
Mappa, 34 db-os
128. tétel
Munkácsy (Lieb) Mihály
Konyhában
129. tétel
Mednyánszky László báró
Kalapos férfi portréja
130. tétel
Borbereki Kovács Zoltán
Mosónők, 1929
131. tétel
Aba - Novák Vilmos
Aktok
132. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
"Baja", 1947
133. tétel
Mattis - Teutsch János , ifj.
Erdei fenyők, 1975
134. tétel
Lüchner, Pierre H. jelzéssel
Szürreális jelenet, 1975
135. tétel
Szabó Vladimir
Falusi mulatság, 1967
136. tétel
Gallé Tibor
Fejkendős asszony, 1931
137. tétel
Szabó Vladimir
A Feneketlen-tó látképe, 1963
138. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, tükrös hátlappal, zárpajzs hiányzik
139. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, sérült
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS