Szalonasztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, egy fiókkal, kis sérüléssel
141. tétel
Emeletes írószekreter
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, intarziás díszítéssel, faragott oromdísszel, kulcsokkal, sérült
142. tétel
Komód
olasz, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, bronz veretekkel, felújított, egy fiók hiányzik
143. tétel
Láda
osztrák, 18. sz. vége, tömör diófa, eredeti zárszerkezettel, egyik oldalán titkos fiókkal, kovácsoltvas veretekkel, sérült, kulcs hiányzik
144. tétel
Tálalószekrény
145. tétel
Írószekreter
146. tétel
Fotel
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával
147. tétel
Írószekreter
148. tétel
Ülőgarnitúra, 6 db-os
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával