240. 19-20. századi festmények és bútorok > Nyári udvar

94. Zorkóczy Gyula (Nagyrőce, 1873 - Budapest, 1932)

Nyári udvar

olaj, vászon

39,5*50 cm

j.j.l.: Zorkóczy Gy.