240. 19-20. századi festmények és bútorok > A Feneketlen-tó látképe, 1963

138. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

A Feneketlen-tó látképe, 1963

színezett rézkarc, papír

385*305 mm

j.j.l.: Szabó Vladimir; b.l.: 1/150 és a nyomaton SZV 1963