138. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)
A Feneketlen-tó látképe, 1963
színezett rézkarc, papír
385*305 mm
j.j.l.: Szabó Vladimir; b.l.: 1/150 és a nyomaton SZV 1963