240. 19-20. századi festmények és bútorok > Havas táj boglyákkal

5. Major Jenő, Maróthi (Pest, 1871 - Budapest, 1945)

Havas táj boglyákkal

pasztell, papír

50*70 cm

j.j.l.: Major Jenő