77. Mihalovits Miklós (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)
Álló akt
olaj, vászon kartonra ragasztva
49*32 cm
j.j.l.: Mihalovits M.; b.l.: Emlékül Bárdy Tibornak