240. 19-20. századi festmények és bútorok > Fejkendős asszony

68. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Fejkendős asszony

olaj, karton

69*48 cm

j.h.o.: ezt a tanulmányt 1936-37-ben festettem Szabó Vladimir 1986