240. 19-20. századi festmények és bútorok > "Baja", 1947

133. Rudnay Gyula (Pelsőc, 1878 - Budapest, 1957)

"Baja", 1947

tus, szén, papír

210*270 mm

j.j.l.: Rudnay Gy.; b.l.: 1947