240. 19-20. századi festmények és bútorok > Vörös hajú lány portréja

30. Kéméndy Jenő (Déva, 1860 - Budapest, 1925)

Vörös hajú lány portréja

olaj, karton

10*6,5 cm

j.k.l.: Kéméndy