240. 19-20. századi festmények és bútorok > Alpesi tó partján

50. Reinhold, Karl (Bécs, 1820 - 1887)

Alpesi tó partján

ceruza, fedőfehér, papír

235*260 mm

j.j.l.: K. Reinhold