119. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)
"Karnevál" (Busójárás), 1965
olaj, farost
60*80 cm
j.b.l.: Pleidell 1965; ho.: kiállítási cédula 1967 Savaria hetek