240. 19-20. századi festmények és bútorok > Cseresznyés csendélet, 1915

16. Bükkerti Mariska, Gémes Gindert Péterné (Budapest, 1889 - Budapest, 1923)

Cseresznyés csendélet, 1915

olaj, vászon

49,5*60 cm

j.j.l.: Bükkerti M. 1915