240. 19-20. századi festmények és bútorok > Parkrészlet

62. Hatvany Ferenc, báró (Budapest, 1881 - Laussane, 1958)

Parkrészlet

olaj, vászon kartonra ragasztva

35*47,5 cm

j.j.l.: Hatvany