240. 19-20. századi festmények és bútorok > Falusi udvar kacsákkal, 1977

76. Boldizsár István (Orosháza, 1897 - Budapest, 1984)

Falusi udvar kacsákkal, 1977

olaj, vászon

60,5*81 cm

j.j.l.: Boldizsár 1977